
Apple iPhone 15, 6.1 inç Super Retina XDR ekran, güçlü A16 Bionic çip, 48 MP ana kamera ve 128 GB dahili hafıza ile dikkat çekiyor.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Batarya | 3349 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A16 Bionic |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Nano + eSIM |
| Ağırlık | 171 g |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 49999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |
| Mediamarkt | 49999.00 TL | 8 ay önce | DetayMağazaya git |
| idefixÜcretsiz kargo | 50032.50 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| TrendyolÜcretsiz kargo | 50422.00 TL | bir ay önce | DetayMağazaya git |
| PazaramaÜcretsiz kargo | 57999.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |