
Apple iPhone 17, 6.3 inç OLED ekran, A19 Pro çip ve 256 GB depolama ile güçlü bir deneyim sunar. 48 MP arka ve 24 MP ön kamerası yüksek kaliteli fotoğraflar çekmenizi sağlar.
| Ekran Boyutu | 6.3 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 3692 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 24 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A19 Pro |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| TrendyolÜcretsiz kargo | 77999.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 79999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |