
Apple iPhone 17 Pro 256GB, güçlü A19 Pro çip, 48MP ana kamera ve 6.3 inç OLED ekran ile üst düzey bir akıllı telefon deneyimi sunar.
| Ekran Boyutu | 6.3 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 3988 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 18 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A19 Pro |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 113407.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 113999.00 TL | 11 dk önce güncellendi | DetayMağazaya git |
| PazaramaÜcretsiz kargo | 115949.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| TrendyolÜcretsiz kargo | 117999.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 125000.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |