
Apple iPhone 17 Pro Max, 6.9 inç ekran, A19 Pro çip, 12 GB RAM ve 256 GB dahili hafıza sunar. 48 MP arka ve 18 MP ön kamerası ile güçlü bir pil ömrüne sahiptir.
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 5088 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 18 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A19 Pro |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 130159.79 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| PazaramaÜcretsiz kargo | 133349.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 143999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |