
Apple iPhone 12, 6.1 inç ekranı, A14 Bionic işlemcisi ve 128 GB depolama alanıyla güçlü bir deneyim sunar. 5G desteği ve NFC özelliklerine sahiptir.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Batarya | 2815 mAh |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A14 Bionic |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Ağırlık | 162 g |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 39999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |