
Apple iPhone 16 Plus, güçlü A18 çip ile donatılmış, 6.7 inç Super Retina XDR ekrana sahip 128GB depolama alanına sahip bir akıllı telefondur ve 5G bağlantısını destekler.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A18 |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Nano SIM |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| TrendyolÜcretsiz kargo | 69999.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 74149.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |