
iPhone 16 Plus, 6.7 inç Super Retina XDR ekranı ve güçlü Apple A18 çipi ile dikkat çekiyor. 256 GB dahili hafızası ve 48 MP ana kamerasıyla öne çıkıyor.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A18 |
| SIM Tipi | Nano + eSIM |
| Ağırlık | 199 g |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| A101 | 79999.00 TL | 46 dk önce güncellendi | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 81779.06 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |