
Apple iPhone 16 Plus, A18 çip ile güçlendirilmiş, 6.7 inç OLED ekrana sahip bir akıllı telefondur. 8 GB RAM ve 512 GB dahili hafıza sunar.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 4674 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A18 Chip |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| A101 | 89499.00 TL | 46 dk önce güncellendi | DetayMağazaya git |