
Apple iPhone 16 Pro, 6.3 inç Super Retina XDR ekran, A18 Pro çip ve gelişmiş 48 MP kamera sistemiyle güçlü bir performans sunar. 512 GB dahili hafızaya sahiptir.
| Ekran Boyutu | 6.3 inç |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 3582 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A18 Pro |
| 5G | Var |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 149999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |