
Apple iPhone 16 Pro Max, 6.9 inç Super Retina XDR ekranı, A18 Pro çip, 8 GB RAM ve 1 TB depolama sunar. 48 MP ana kamera ve 12 MP ön kamera ile dikkat çeker.
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Dahili Hafıza | 1000 GB |
| RAM | 8 GB |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A18 Pro |
| SIM Tipi | Nano + eSIM |
| Ağırlık | 227 g |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 139999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |