
Apple iPhone 16E, 6.1 inç ekranı, 128 GB dahili hafızası ve 8 GB RAM'i ile dikkat çekiyor. Gücünü Apple A18 işlemciden alıyor ve 5G desteği sunuyor.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 4005 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A18 |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Nano + eSIM |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 41931.05 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| PazaramaÜcretsiz kargo | 42440.06 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| Migros | 42999.95 TL | 5 gün önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 43599.00 TL | 36 dk önce güncellendi | DetayMağazaya git |
| n11Ücretsiz kargo | 45000.00 TL | 5 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |