
Apple iPhone 17 Pro, 6.3 inç ekranı, A19 Pro işlemcisi, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı ile güçlü bir performans sunar. Arka kamerası 48 MP çözünürlüğündedir.
| Ekran Boyutu | 6.3 inç |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Arka Kamera | 48 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A19 Pro |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Nano + eSIM |
| Ağırlık | 206 g |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| TrendyolÜcretsiz kargo | 112998.00 TL | 20 gün önce | DetayMağazaya git |