
Apple iPhone Air, 6.5 inç ekranı, A19 Pro çipi, 48 MP Fusion arka ve 18 MP ön kamerası ile dikkat çekiyor. 256 GB dahili hafıza ve 5G desteği sunar.
| Ekran Boyutu | 6.5 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 3149 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 18 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A19 Pro |
| 5G | Var |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 79499.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |