Apple iPhone 13 Pro Max, A15 Bionic çip, 6.7 inç Super Retina XDR ekranı ve 256 GB dahili hafızası ile güçlü bir akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 6 GB |
| Batarya | 4352 mAh |
| Arka Kamera | 12 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A15 Bionic Çip |
| SIM Tipi | Nano SIM |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| Mediamarkt | 56299.00 TL | 2 ay önce | DetayMağazaya git |