Apple iPhone 13 Pro, 6.1 inç Super Retina XDR ekranı, güçlü A15 Bionic çipi, 6 GB RAM ve 512 GB dahili depolamasıyla öne çıkan bir akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM | 6 GB |
| Batarya | 3095 mAh |
| Arka Kamera | 12 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A15 Bionic Çip |
| 5G | Var |
| SIM Tipi | Nano SIM |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| Mediamarkt | 46999.00 TL | bir ay önce | DetayMağazaya git |