Apple iPhone 15 Pro, 6.1 inç Super Retina XDR ekranı, güçlü A17 Pro çipi ve 256 GB depolama alanı ile dikkat çekiyor. 8 GB RAM ve 48 MP ana kamera özelliklerine sahiptir.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 3274 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | 6 çekirdekli GPU’ya sahip A17 Pro çip |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Nano + eSIM |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| Mediamarkt | 66999.00 TL | bir ay önce | DetayMağazaya git |