
Apple iPhone 11 Pro, 5.8 inç ekran, A13 Bionic işlemci, 256 GB depolama ve 4 GB RAM sunar. Üçlü 12 MP arka kamera ve iOS işletim sistemiyle öne çıkar.
| Ekran Boyutu | 5.8 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 4 GB |
| Batarya | 3046 mAh |
| Arka Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A13 Bionic |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| TrendyolÜcretsiz kargo | 16490.00 TL | 20 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 22399.00 TL | bir yıl önce | DetayMağazaya git |