
iPhone 11 (Product)Red, 6.1 inç Liquid Retina HD ekrana ve güçlü A13 Bionic çipe sahiptir. 64 GB dahili depolama ile çift 12 MP kamerası dikkat çeker.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera | 12 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | A13 Bionic |
| Ağırlık | 194 g |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 10320.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |