
iPhone 13 512 GB modeli, 6.1 inç Super Retina XDR ekranı ve Apple A15 Bionic işlemcisi ile güçlü bir kullanıcı deneyimi sunar.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM | 4 GB |
| Batarya | 3095 mAh |
| Arka Kamera | 12 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşlemci | Apple A15 Bionic |
| 5G | Var |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 54999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |