
Xiaomi Redmi 14C, 6.88 inç ekran, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile dikkat çekiyor. 5160 mAh bataryası sayesinde uzun kullanım sunar.
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Batarya | 5160 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 13 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | MediaTek |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 10619.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |