
Redmi Note 13 Pro, 6.67 inç ekranı, 200 MP ana kamerası, 256 GB depolama ve 8 GB RAM ile üst düzey bir deneyim sunar.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| Ön Kamera | 16 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | MediaTek Helio G99 |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 14824.50 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |