
Redmi Note 14 Pro, 200 MP ana ve 32 MP ön kamerası, MediaTek Helio G100-Ultra işlemcisi ve 5500 mAh bataryası ile dikkat çeken bir akıllı telefondur.
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5500 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| Ön Kamera | 32 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | MediaTek Helio G100-Ultra |
| 5G | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 17499.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |