Samsung Galaxy A12, 6.5 inç Sonsuz-V ekranı, 48MP ana kamerası ve 5000 mAh bataryası ile günlük kullanıma uygun bir akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.5 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 48 MP |
| Ön Kamera | 8 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Exynos 850 |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| Vatan Bilgisayar | 2899.00 TL | 4 yıl önce | DetayMağazaya git |