
Samsung Galaxy A17 5G, 6.7 inç ekranı, 256 GB dahili hafızası ve 8 GB RAM ile güçlü bir akıllı telefondur. 5G desteği ve 5000 mAh bataryası ile dikkat çeker.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 10 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Samsung Exynos 1330 |
| 5G | Var |
| Ağırlık | 192 g |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 14405.72 TL | bir ay önce | DetayMağazaya git |