
Samsung Galaxy A26 5G, 6.7 inç ekranı, 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızası ile güçlü bir akıllı telefondur. 5G desteği ve NFC özelliği bulunur.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Batarya | 4500 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 10 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Samsung Exynos 1380muhtemel |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Ağırlık | 200 g |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| Mediamarkt | 13350.00 TL | 2 ay önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 14499.00 TL | 7 gün önce | DetayMağazaya git |
| idefixÜcretsiz kargo | 14642.10 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 15679.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |
| n11Ücretsiz kargo | 15893.00 TL | 7 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |