
Samsung Galaxy A36, 6.7 inç ekranı, 50 MP ana kamerası, 8 GB RAM, 256 GB depolaması ve 5000 mAh bataryası ile dikkat çekiyor. Android işletim sistemine sahip model, 5G desteği sunar.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| 5G | Var |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| PazaramaÜcretsiz kargo | 20867.06 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |