Samsung Galaxy A55 5G, 6.6 inç Super AMOLED ekranı, Exynos 1480 işlemcisi, 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafızası ile güçlü bir akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.6 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 32 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Exynos 1480 |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Ağırlık | 213 g |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| Mediamarkt | 28749.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |