
Samsung Galaxy A57 5G, 6.6 inç Super AMOLED ekrana, 50 MP ana kameraya ve 5000 mAh bataryaya sahip güçlü bir akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.6 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Exynos 1580 |
| 5G | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 30199.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 30549.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 30599.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |
| n11Ücretsiz kargo | 30599.00 TL | 7 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |
| TrendyolÜcretsiz kargo | 30711.28 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 31299.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 32499.00 TL | 2 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |