
Samsung Galaxy S21 FE 5G, 6.4 inç ekranı, 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafızasıyla güçlü bir akıllı telefon deneyimi sunar. 4500 mAh bataryaya ve 5G desteğine sahiptir.
| Ekran Boyutu | 6.4 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 4500 mAh |
| Arka Kamera | 12 MP |
| Ön Kamera | 32 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Snapdragon |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Ağırlık | 177 g |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 24128.75 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |