Samsung Galaxy S23, 6.1 inç Dynamic AMOLED 2X ekran, Qualcomm 8550 işlemci, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı sunar. 5G desteği ve 50 MP ana kamerasıyla dikkat çeker.
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 3900 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Qualcomm 8550 |
| 5G | Var |
| SIM Tipi | Nano SIM |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| Mediamarkt | 26990.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |