
Samsung Galaxy S25 Edge, 6.7 inç ekranı, Snapdragon 8 Elite işlemcisi, 12 GB RAM ve 256 GB dahili hafızası ile yüksek performans sunar.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 3900 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| 5G | Var |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 50557.50 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |