
Samsung Galaxy S25 Ultra, 6.9 inç Dynamic AMOLED 2X ekran, Snapdragon 8 Elite işlemci, 12 GB RAM, 512 GB depolama ve 200 MP ana kameraya sahiptir.
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 78310.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |