
Samsung Galaxy S26, 6.3 inç Dynamic AMOLED 2X ekrana, Exynos 2600 işlemciye, 12 GB RAM ve 256 GB dahili hafızaya sahip Android bir cep telefonudur.
| Ekran Boyutu | 6.3 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 4300 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Exynos 2600 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| A101 | 62499.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |