
Samsung Galaxy S26+ 6.7 inç Dynamic AMOLED ekran, 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama sunar. 5G bağlantı ve 4200 mAh batarya kapasitesine sahiptir.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 4200 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Samsung Exynos 2600 |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Ağırlık | 191 g |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 69299.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |