
Samsung Galaxy S26 Ultra, 6.9 inç Dynamic AMOLED ekran, 256 GB dahili hafıza ve 12 GB RAM ile güçlü bir performans sunar. 5000 mAh batarya ve 200 MP ana kamerasıyla dikkat çeker.
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Ağırlık | 214 g |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 91201.54 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 92499.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 99999.00 TL | 2 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |