
Samsung Galaxy Z Flip 7, 6.9 inç ekranı, 512 GB depolama, 12 GB RAM ve 4300 mAh bataryasıyla dikkat çekiyor. 50 MP ana kamerası ve Exynos işlemcisi bulunuyor.
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 4300 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Exynos |
| 5G | Var |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| A101 | 66999.00 TL | 17 gün önce | DetayMağazaya git |