
Samsung S25 Edge, 6.7 inç Dynamic AMOLED ekranı, güçlü Snapdragon 8 Elite işlemcisi, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanıyla öne çıkan bir akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 3900 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Snapdragon 8 Elite |
| 5G | Var |
| Ağırlık | 163 g |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| A101 | 56499.00 TL | 10 dk önce güncellendi | DetayMağazaya git |