
Samsung Galaxy A16, 6.7 inç Super AMOLED ekranı, 50 MP ana kamerası, 5000 mAh bataryası ve Android işletim sistemiyle dikkat çeken 4 GB RAM ve 128 GB depolamaya sahiptir.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 13 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Exynos 1330 |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| n11Ücretsiz kargo | 9832.50 TL | 16 gün önce | DetayMağazaya git |
| TrendyolÜcretsiz kargo | 9899.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 9999.00 TL | 29 dk önce güncellendi | DetayMağazaya git |
| idefixÜcretsiz kargo | 10047.54 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| Migros | 10999.95 TL | 3 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |