
Samsung Galaxy A36, 6.7 inç ekranı, 50 MP üçlü arka kamerası ve 5000 mAh bataryası ile dikkat çeken, Android işletim sistemine sahip bir 5G akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| 5G | Var |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 20574.54 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 20999.00 TL | 2 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |