Samsung Galaxy S24 FE, 6.7 inç Dynamic AMOLED ekranı, 256 GB depolama, 8 GB RAM ve 50 MP ana kamerasıyla Android 14 işletim sistemini sunar.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 4565 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 10 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Samsung Exynos 2400e |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| A101 | 30999.00 TL | 17 gün önce | DetayMağazaya git |
| Mediamarkt | 33999.00 TL | bir ay önce | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 36350.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |