
Samsung Galaxy S25 Ultra, 6.9 inç ekranı, Snapdragon 8 Elite işlemcisi, 12 GB RAM ve 1 TB dahili hafızasıyla dikkat çeken güçlü bir akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Dahili Hafıza | 1000 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 82606.54 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| idefixÜcretsiz kargo | 82606.54 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 86499.00 TL | 2 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |
| A101 | 86499.00 TL | 2 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 89999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |