
Samsung Galaxy S26, 6.3 inç FHD+ AMOLED ekrana, Snapdragon 8 Gen 5 işlemciye ve 4300 mAh bataryaya sahip, 256 GB depolama ve 12 GB RAM sunan bir Android telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.3 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 4300 mAh |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Snapdragon 8 Gen 5 |
| Ağırlık | 167 g |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 59210.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 62499.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |