
Samsung Galaxy S26 Ultra, güçlü Snapdragon 8 Elite Gen 5 işlemcisi, 16 GB RAM ve 1 TB depolama alanıyla dikkat çekiyor. 6.9 inç Dynamic AMOLED ekranı ve 200 MP ana kamerasıyla öne çıkıyor.
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Dahili Hafıza | 1024 GB |
| RAM | 16 GB |
| Arka Kamera | 200 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Ağırlık | 214 g |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 123359.04 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |
| TrendyolÜcretsiz kargo | 124999.00 TL | bir ay önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 124999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |