
Xiaomi 15T, 6.8 inç AMOLED ekranı, MediaTek Dimensity 8400 Ultra işlemcisi, 12 GB RAM ve 256 GB hafızası ile güçlü bir performans sunar. 5G desteği ve 50MP ana kameraya sahiptir.
| Ekran Boyutu | 6.8 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 5500 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | MediaTek Dimensity 8400 Ultra |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| TrendyolÜcretsiz kargo | 36950.00 TL | 3 gün önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 36999.00 TL | 3 saat önce güncellendi | DetayMağazaya git |