
Poco X7 Pro, 6.67 inç AMOLED ekranı, 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolaması ile güçlü bir deneyim sunar. 50 MP arka, 20 MP ön kamerası ve 6000 mAh bataryası mevcuttur.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Batarya | 6000 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 20 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | MediaTek Dimensity 8400 Ultra |
| 5G | Var |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| idefixÜcretsiz kargo | 25571.54 TL | bir ay önce | DetayMağazaya git |
| A101 | 26999.00 TL | 21 gün önce | DetayMağazaya git |