
Xiaomi Redmi 13, 6.79 inç FHD+ ekranı, güçlü MediaTek Helio G91-Ultra işlemcisi, 8 GB RAM ve 128 GB depolamasıyla öne çıkıyor. 108 MP ana kamerası ve 5030 mAh bataryası ile dikkat çekiyor.
| Ekran Boyutu | 6.8 inç |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5030 mAh |
| Arka Kamera | 108 MP |
| Ön Kamera | 8 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | MediaTek Helio G91-Ultra |
| Ağırlık | 205 g |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 10599.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |