
Xiaomi Redmi 13C, 6.74 inç ekranı, 50 MP ana kamerası, 256 GB depolama ve 8 GB RAM ile günlük kullanım için dengeli bir akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 8 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 9399.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |