
Xiaomi Redmi 14C, 6.88 inç ekranı, 8 GB RAM ve 256 GB dahili hafızasıyla dikkat çeken, 5160 mAh bataryalı bir Android akıllı telefondur.
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5160 mAh |
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 13 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | MediaTek Sekiz Çekirdekli |
| 5G | Yok |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 9699.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |