
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, 6.67 inç AMOLED ekranı, 108 MP ana kamerası ve 5000 mAh bataryası ile dikkat çeker. 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama sunar.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5000 mAh |
| Arka Kamera | 108 MP |
| Ön Kamera | 16 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | MediaTek Dimensity 1080 |
| 5G | Var |
| SIM Tipi | Dual SIM |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 13999.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |