
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G, 6.67 inç AMOLED ekranı, 200 MP ana kamerası ve 5100 mAh bataryası ile dikkat çekiyor. 256 GB depolama ve 8 GB RAM sunar.
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Batarya | 5100 mAh |
| Arka Kamera | 200 MP |
| Ön Kamera | 16 MP |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşlemci | Snapdragon 7s Gen 2 |
| 5G | Var |
| SIM Tipi | Nano + eSIM |
| Satıcı | Fiyat | Güncelleme | |
|---|---|---|---|
| hepsiburadaÜcretsiz kargo | 17499.00 TL | 2 gün önce | DetayMağazaya git |